Co umíme

Co umíme

Promyšlené, koncepční, dlouhodobě funkční a bezpečné řešení.

Umíme analyzovat a vnímat potřeby našich zákazníků. Na základě analýzy programujeme, instalujeme a integrujeme. Vždy dodržujeme standardy, metodiky a hledáme nejlepší cestu. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a zodpovědně. Nabízíme vysoký standard práce a poskytovaných služeb.
Na nás se můžete spolehnout.

Vývoj software

Zajišťujeme vývoj kvalitních, promyšlených řešení - informační systém MUSEION, Památkový katalog, CEMUZ, eSbírky.cz, webové a mobilní aplikace, systémy na míru, vývoj, podpora, údržba, implementace a integrace.

Zjistit více

Informační technologie

Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT - instalace a správa cloudů, serverů a počítačových sítí, virtualizace, infrastruktura, bezpečnost, uživatelská podpora, služby Microsoft a LINUX, čtečky čárových kódů.

Zjistit více

Virtuální realita

Představujeme nové možnosti v oblasti virtuální reality - interaktivní virtuální prohlídky, full dome virtuální místnosti, interaktivní projekční koule 360°, 3D digitalizace, interiérová a exteriérová audio-video řešení.

Zjistit více

Metodika

Řada kolegů je respektovanými odborníky v oboru metodiky práce v oboru kultury, autorit a evropských standardů. Provádíme rozsáhlé datové migrace a konsolidace.

Zjistit více